این ویدئو شامل آموزش و تشریح مفاهیم اولیه ایده پردازی مربوط به درس تجارت الکترونیک هست. این ویدئو رو ببینید و بعد از اون یک کاغذ و قلم بردارید و شروع کنید به نوشتن طرح اولیه ایده برای ادامه مسیرمون کنید. قبل از هر کاری خوب فکر کنید و ببینید چه مهارت یا پتانسیلی دارید که میتونید به عنوان یه خدمت یه محصول اون رو عرضه کنید بعد با هم در مورد تغییرات و بهبودش صحبت میکنیم. از طریق سایر شبکه های اجتماعی هم میتونید با من در ارتباط باشید.
مطالب حوزه تجارت الکترونیک و کسب مهارت در این زمینه که خود از بخش های محختلفی تشکیل شده برای تمام کسب و کار های از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ تحلیل داده های مهمی مثل رفتار کاربر در برابر محتوایی که از ما دریافت میکنه به منظور ارائه خدمات و یا محصولاتی با کیفیت بالاتر از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در این زمینه است.
امیدوارم مثل همیشه شاد و پر انرژی و در مسیر کسب علم باشید. در این ویدئو بطور کلی مطالب پیرامون مدل کسب و کار، بوم کسب و کار و فاکتور های اولیه و ضروری جهت بررسی و تحلیل برای راه اندازی کسب و کار خدمت شما ارائه میشه. در مورد انگیزه های ارتباط با مشتری هم صحبت میکنیم تا با بهینه ستزی و احیای این ارتباط افزایش درآمد و رونق رو در کسب و کارمون ایجاد کنیم. البته بدلیل شرایط آموزش مجازی و طولانی شدن ویدئو ها سعی میکنم خلاصه عنوان بکنم، اگه سوالی یا ابهامی بود از طریق شبکه های اجتماعی با من در ارتباط باشید.

بچه ها امیدوارم که در این روزهای کرونایی آموزش های مجازی به اندازه کافی بتونه براتون موثر باشه و مسیر درست رو نشونتون بده. در این ویدئو آموزشی شما با ساختار الگوی “SCAMPER” و نحوه اعمال اون روی ایده اولیه آشنا میشید.

بعد از دیدن این ویدئو شما باید طرح اولیه ایده خودتون رو با توجه به مطالب عنوان شده در الگوی “SCAMPER” ببرید و تغییرات لازم رو روی اون اعمال کنید.

ایده اولیه رو در هر مرحله از این الگو پس از تغییر مجدد بازنویسی میکنید و در نهایت مستندات تون رو برای من میفرستید.

سلام و خدا قوت به همه شما همراهان گل و همیشگی که با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان انرژی لازم برای ادامه مسیر رو بدست میآرم. همینجا بابت کم و کسری های ویدئوها از شما پوزش میخوام زمان برای تولید کم و حجم کار بالا؛ امیدوارم که همچنان مطالب مفید باشه دوستان در این ویدئو در مورد مفهموم “پرسونای مشتری” صحبت میکنیم و در واقع یاد میگیریم که چطور میشه به اطلاعات مربوط به پرسونای یک مشتری دست یافت، حالا ممکنه بگید پرسونا چیه…؟ نگران نباشد توی همین ویدئو کامل توضیح دادم.
فهرست